See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Pallid/raskuskotid - ProSport

Pallid/raskuskotid - ProSport

Pallid/raskuskotid - ProSport

Pallid/raskuskotid - ProSport

Pallid/raskuskotid - ProSport
Pallid/raskuskotid - ProSport
Klienditugi
560 45 000
NB! Avatud E-L kl. 10-18
Kategooriad
Uued tooted
Espander Adidas Power L1
Espander Adidas Power L1
Tugevdamiseks ja toonuse tõstmiseks loodud adidas Power Tubes ait..

UUDIS
30.90€
Kaelamassaaž inSPORTline Le..
Kaelamassaaž inSPORTline Le..
Kas sa leiad end kannatamas pideva kaelavalu all, isegi kui oled..

UUDIS
99.90€

Pallid/raskuskotid

Täpsusta valikut

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Exercise Bag with Grips inSPOR..
Exercise Bag FitBag provides a quick warm-up before your training. Its grip variations and ease of storage make the FitBag an excellent tool for fitness and ski training that you can carry from place to place without a problem. It has been proven use..
Exercise Bag FitBag provides a quick warm-up before your training..
50.90€
KM-ta: 42.42€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 2..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 20 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 20 kg on ainulaadne kombi..
88.90€
KM-ta: 74.08€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 1..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 14 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 14 kg on ainulaadne kombi..
85.90€
KM-ta: 71.58€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 1..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 12 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 12 kg on ainulaadne kombi..
80.90€
KM-ta: 67.42€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 1..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 10 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma ..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 10 kg on ainulaadne kombin..
75.90€
KM-ta: 63.25€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 8..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 8 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma k..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 8 kg on ainulaadne kombina..
70.90€
KM-ta: 59.08€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 3..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 3 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extra vastupidavale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 3 kg on ainulaadne kombina..
54.90€
KM-ta: 45.75€
Meditsiinipall käepidemetega ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 3 kg on valmistatud kvaliteetsest kummist, millel on parema haardumise tagamiseks libisemisvastane pind. Teie harjutuste jaoks on meditsiinipallil kaks haaret. Liiv liigub palli sees, mis suurendab tr..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 3 kg on valmist..
28.90€
KM-ta: 24.08€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 3 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 3 kg hüppevõimega on valmistat..
37.90€
KM-ta: 31.58€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 2 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 2 kg hüppevõimega on valmistat..
34.90€
KM-ta: 29.08€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 5 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 5 kg hüppevõimega on valmistat..
53.90€
KM-ta: 44.92€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 4 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 4 kg hüppevõimega on valmistat..
45.90€
KM-ta: 38.25€
inSPORTline FitBag Aqua-S (kun..
Veetäidisega Core Bag inSPORTline Fitbag Aqua S on ideaalne treeningvahend, kui teil on juurdepääs veele. Erinevalt teistest kottidest ei ole see täidetud liiva või hakitud õlgedega, vaid veega. Selle tulemusena saate koti hõlpsasti tühjendada ja kaa..
Veetäidisega Core Bag inSPORTline Fitbag Aqua S on ideaalne treen..
126.90€
KM-ta: 105.75€
Jõukott käepidemetega inSPOR..
 Treeningkott käepidemetega inSPORTline Fitbag Camu 15kg on multifunktsionaalne treeningtarvik, mis aitab teil tugevdada kõiki lihaseid. See sobib ideaalselt nii jõu, kiiruse, vastupidavuse kui ka plahvatusjõu parandamiseks. Lisaks sobib see ka tasak..
 Treeningkott käepidemetega inSPORTline Fitbag Camu 15kg on multi..
121.90€
KM-ta: 101.58€
Jõukott käepidemetega inSPOR..
See Treeningkott käepidemetega inSPORTline Fitbag Camu 10kg on multifunktsionaalne treeningtarvik, mis aitab teil tugevdada kõiki teie lihaseid. See sobib ideaalselt nii jõu, kiiruse, vastupidavuse kui ka plahvatusjõu parandamiseks. Lisaks sobib see..
See Treeningkott käepidemetega inSPORTline Fitbag Camu 10kg on m..
110.90€
KM-ta: 92.42€
inSPORTline Tansare S (kuni 25..
 Veetäidisega Core Bag inSPORTline Tansare S on ideaalne treeningvahend, kui teil on juurdepääs veele. Erinevalt teistest kottidest ei ole see täidetud liiva või hakitud õlgedega, vaid veega. Selle tulemusena saate koti hõlpsasti tühjendada ja kaasas..
 Veetäidisega Core Bag inSPORTline Tansare S on ideaalne treening..
110.90€
KM-ta: 92.42€
inSPORTline Tansare M (kuni 40..
 Veetäidisega Core Bag inSPORTline Tansare M on ideaalne treeningvahend, kui teil on juurdepääs veele. Erinevalt teistest kottidest ei ole see täidetud liiva või hakitud õlgedega, vaid veega. Selle tulemusena saate koti hõlpsasti tühjendada ja kaasas..
 Veetäidisega Core Bag inSPORTline Tansare M on ideaalne treening..
116.90€
KM-ta: 97.42€
inSPORTline Tansare L (kuni 50..
 Veetäidisega Core Bag inSPORTline Tansare L on ideaalne treeningvahend, kui teil on juurdepääs veele. Erinevalt teistest kottidest ei ole see täidetud liiva või hakitud õlgedega, vaid veega. Selle tulemusena saate koti hõlpsasti tühjendada ja kaasas..
 Veetäidisega Core Bag inSPORTline Tansare L on ideaalne treening..
121.90€
KM-ta: 101.58€
Vandens gira inSPORTline Quabe..
 Hantel inSPORTline Quabell 8kg on ainulaadne, veega täidetud hantel. Hantlit saab täita kuni 8 liitri veega ja kasutada seda nagu tavalist Vin-Bell'i. Selle tulemusena saate selle kaalu kohandada vastavalt oma vajadustele. Peale selle on hantel tühj..
 Hantel inSPORTline Quabell 8kg on ainulaadne, veega täidetud han..
84.90€
KM-ta: 70.75€
Vandens gira inSPORTline Quabe..
 Hantel inSPORTline Quabell 6kg on ainulaadne, veega täidetud hantel. Hantlit saab täita kuni 6 liitri veega ja kasutada seda nagu tavalist Vin-Bell'i. Selle tulemusena saate selle kaalu kohandada vastavalt oma vajadustele. Peale selle on hantel tühj..
 Hantel inSPORTline Quabell 6kg on ainulaadne, veega täidetud han..
67.90€
KM-ta: 56.58€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!

ProSport @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper