See e-pood on müügis WebShopperi AFTERMARKETIS

Raskuspallid - ProSport

Raskuspallid - ProSport

Raskuspallid - ProSport

Raskuspallid - ProSport

Raskuspallid - ProSport
Raskuspallid - ProSport
Klienditugi
560 45 000
NB! Avatud E-L kl. 10-18
Kategooriad
Uued tooted
Espander Adidas Power L1
Espander Adidas Power L1
Tugevdamiseks ja toonuse tõstmiseks loodud adidas Power Tubes ait..

UUDIS
30.90€
Kaelamassaaž inSPORTline Le..
Kaelamassaaž inSPORTline Le..
Kas sa leiad end kannatamas pideva kaelavalu all, isegi kui oled..

UUDIS
99.90€

Raskuspallid

Kuva:
Näita korraga:
Sorteeri:
Cymbal inSPORTline Walbal SE 2..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 20 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 20 kg on ainulaadne kombi..
88.90€
KM-ta: 74.08€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 1..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 14 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 14 kg on ainulaadne kombi..
85.90€
KM-ta: 71.58€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 1..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 12 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 12 kg on ainulaadne kombi..
80.90€
KM-ta: 67.42€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 1..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 10 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma ..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 10 kg on ainulaadne kombin..
75.90€
KM-ta: 63.25€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 8..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 8 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extrakindlale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab oma k..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 8 kg on ainulaadne kombina..
70.90€
KM-ta: 59.08€
Cymbal inSPORTline Walbal SE 3..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 3 kg on ainulaadne kombinatsioon meditsiinipallist ja jõutreeningpallist! Tänu extra vastupidavale välismaterjalile saab palli kasutada nii siseruumides kui ka õues. Tegemist on kvaliteetse palliga, mis säilitab..
Meditsiinipall inSPORTline Walbal SE 3 kg on ainulaadne kombina..
54.90€
KM-ta: 45.75€
Meditsiinipall käepidemetega ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 3 kg on valmistatud kvaliteetsest kummist, millel on parema haardumise tagamiseks libisemisvastane pind. Teie harjutuste jaoks on meditsiinipallil kaks haaret. Liiv liigub palli sees, mis suurendab tr..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 3 kg on valmist..
28.90€
KM-ta: 24.08€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 3 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 3 kg hüppevõimega on valmistat..
37.90€
KM-ta: 31.58€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 2 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 2 kg hüppevõimega on valmistat..
34.90€
KM-ta: 29.08€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 5 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 5 kg hüppevõimega on valmistat..
53.90€
KM-ta: 44.92€
Meditsiinipall inSPORTline MB6..
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 4 kg hüppevõimega on valmistatud kvaliteetsest kummist materjalist, millel on libisemisvastased omadused, nii et saate kindlalt kinni hoida. See on üks vanimaid, kuid endiselt sageli kasutatavaid võimlemisvahendeid...
Meditsiinipall inSPORTline MB63 - 4 kg hüppevõimega on valmistat..
45.90€
KM-ta: 38.25€
Hüppetross inSPORTline JR5315
Skipping Rope inSPORTline JR5315 on suurepärane võimlemisvahend mitmesuguste konditsiooniharjutuste jaoks, millest kõige levinum on hüppetross. Köiega hüpates treenite oma jalgu, stimuleerides samal ajal oma südame-veresoonkonna, hingamisaparaadi ja..
Skipping Rope inSPORTline JR5315 on suurepärane võimlemisvahend ..
10.90€
KM-ta: 9.08€
Pehme kaaluga pall viskamiseks..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 8 kg sobib ideaalselt treeninguteks, grupiharjutusteks ning dünaamilise jõu, kiiruse ja täpsuse parandamiseks. Pall on libisemisvastase kummipinnaga ja täidetud liivaga. Liiv ei täida palli täielikult ja liigub tre..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 8 kg sobib ideaalselt treenin..
40.90€
KM-ta: 34.08€
Pehme kaaluga pall viskamiseks..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 7 kg sobib ideaalselt treeninguteks, grupiharjutusteks ning dünaamilise jõu, kiiruse ja täpsuse parandamiseks. Pall on libisemisvastase kummipinnaga ja täidetud liivaga. Liiv ei täida palli täielikult ja liigub tr..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 7 kg sobib ideaalselt treeni..
37.90€
KM-ta: 31.58€
Pehme kaaluga pall viskamiseks..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 6 kg sobib ideaalselt treeninguteks, grupiharjutusteks ning dünaamilise jõu, kiiruse ja täpsuse parandamiseks. Pall on libisemisvastase kummipinnaga ja täidetud liivaga. Liiv ei täida palli täielikult ja liigub tr..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 6 kg sobib ideaalselt treeni..
33.90€
KM-ta: 28.25€
Pehme kaaluga pall viskamiseks..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 5 kg sobib ideaalselt treeninguteks, grupiharjutusteks ning dünaamilise jõu, kiiruse ja täpsuse parandamiseks. Pall on libisemisvastase kummipinnaga ja täidetud liivaga. Liiv ei täida palli täielikult ja liigub tr..
Medicine Ball inSPORTline Slam Ball 5 kg sobib ideaalselt treeni..
30.90€
KM-ta: 25.75€
Meditsiinipall käepidemetega ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 6 kg on valmistatud kvaliteetsest kummist, millel on parema haardumise tagamiseks libisemisvastane pind. Teie harjutuste jaoks on meditsiinipallil kaks käepidet. Liiv liigub palli sees, mis suurendab ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 6 kg on valmist..
33.90€
KM-ta: 28.25€
Meditsiinipall käepidemetega ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 5 kg on valmistatud kvaliteetsest kummist, millel on parema haardumise tagamiseks libisemisvastane pind. Teie harjutuste jaoks on meditsiinipallil kaks käepidet. Liiv liigub palli sees, mis suurendab ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 5 kg on valmist..
32.90€
KM-ta: 27.42€
Meditsiinipall käepidemetega ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 4 kg on valmistatud kvaliteetsest kummist, millel on parema haardumise tagamiseks libisemisvastane pind. Teie harjutuste jaoks on meditsiinipallil kaks käepidet. Liiv liigub palli sees, mis suurendab ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 4 kg on valmist..
30.90€
KM-ta: 25.75€
Meditsiinipall käepidemetega ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 2 kg on valmistatud kvaliteetsest kummist, millel on parema haardumise tagamiseks libisemisvastane pind. Teie harjutuste jaoks on meditsiinipallil kaks käepidet. Liiv liigub palli sees, mis suurendab ..
Meditsiinipall käepidemetega inSPORTline Grab Me 2 kg on valmist..
20.90€
KM-ta: 17.42€
Telli parimad pakkumised oma e-postiIga päev uued pakkumised!

ProSport @ 2023 | Veebiturvalisuse tagab: veebikaitse.ee | Ostuturvalisuse tagab: ostugarantii.eeWebShopper